Stipendiater

Kristin Wesnes

Kristin_Wesnes.jpg

Nevrolog

Tlf. 725 75117 (jobb)

E-post: kristin.wesnes@gmail.com

Forskningsinteresser: EnViMS, epidemiologi, livsstil, risikofaktorer for MS

Karine Eid

Karine Eid 

Lege i spesialisering

Tlf:  40899832
E-post: karine.eid@helse-bergen.no

Forskningsinteresser: Epidemiologi, MS og svangerskapskomplikasjoner ​

Ingrid Anne Lie

Lege

Telefon: 91 82 86 73

E-post: ingrid.anne.lie@helse-bergen.no

Forskningsinteresser: Nevrodegenerasjon ved MS, biomarkører, kognitiv funksjon.

Hilde Norborg

17.jpg  

Foto: Ingvild Festervoll Melien, UiB

Lege

E-post: hilde.norborg@helse-bergen.no

Telefon: 45 28 13 38

Hilde Marie Torgauten

Lege

E-post: hilde.marie.torgauten@helse-bergen.no

Telefon: 55 97 09 30

Ellen Skorve

Ellen Skorve.jpg

Foto: Ingvild Festervoll Melien, UiB

Lege

E-post: ellen.skorve@helse-bergen.no

Telefon: 55 97 55 02

Forskningsinteresser: Kognitiv funksjon ved MS, klinisk nevrologi

Fann du det du leita etter?